Vriendschap Vianen e.o.

Dominique00 (44)
03 september 2020

Hoi hoi! 

Zijn  hier ook meiden uit Vianen e.o. die op zoek zijn naar een vriendschap?

Groetjes!

Aangemaakt

1700d

Laatste bericht

37884h

Antwoorden

5

Weergaves

736
Daphne (34)
02 januari 2021

Hoiii, wij zijn opzoek naar een huisje in nieuwegein/Ijsselstein dus binnenkort woon ik ook in de buurt hopelijk. Nu woon ik nog in utrecht en vriendlief al wel in nieuwegein. Ik las iets over een groepje?? Ik kom graag in contact met jullie lijkt me gezellig

1

Liekje89 (36)
03 oktober 2020

Hey hoi Hier iemand uit Nieuwegein, brug over en we zijn er! Heb wel in Vianen gewoond. Lijkt me leuk te contacten. Wie weet volgt er met meerderen wel een leuk groepje uit ?

0

Liekje89 (36)
15 oktober 2020

Nou sowieso hier. En anders zijn we vast niet verplicht hier te blijven toch?

Dominique00 (44)
06 oktober 2020

Ja dat zou helemaal leuk zijn, een leuk groepje! Zou daar een optie voor zijn op deze site, een groepsgesprek?

sporty87sam (37)
30 september 2020

Hoi! Ik kom uit Nieuwegein en ben ook op zoek naar meer contacten. Lijkt me leuk om te contacten!

0

Dominique00 (44)
30 september 2020

Hi, Wat leuk, ik zal kijken of het lukt om je een berichtje te sturen!

Yoni (36)
06 september 2020

Hoi Dominique! Wat leuk je oproepje en welkom! Ik woon zelf in de buurt van Dordrecht, niet super ver weg van Vianen! Je mag me altijd een berichtje sturen, vind ik gezellig!

0

Dominique00 (44)
30 september 2020

Hi, Ik kom zelf ook uit Dordrecht, woon pas een paar jaar in Vianen, en mis hier dus nog vriendschappen zoals ik in Dordt had :-).. Lief van je, maar ik zoek dus echt bij mij in de buurt!

Jennifer (31)
03 september 2020

Hee! Wat goed dat je het forum gebruikt voor leuk contact! Ik woon helaas niet in de buurt van Vianen, maar geloof dat er vast en zeker genoeg meiden zijn die wel uit die buurt komen. Heb je al gezocht op woonplaats? Als je een leuk profiel ziet in je buurt, gewoon een berichtje sturen. Niet geschoten....? mocht je eens gewoon wat berichtjes willen sturen, mag dat natuurlijk altijd. Groetjes!

0