Login
Inloggen
Als je al een Wannabefriends account hebt kun je direct inloggen met de door jouw gekozen e-mail en wachtwoord.
Ben je er klaar voor?
Meld je dan snel aan op onze vriendinnen site! Vul je eigen profiel in en je kunt direct beginnen met het zoeken naar jouw nieuwe vriendin! We hebben alleen nog wat basis informatie van je nodig.
Eveline (31) 14 september 2020
Hoi lieve leuke meiden,
Ik vroeg me eigenlijk af of jullie leuke tips hadden voor het ''eerste afspraakje''!
Zo veel dingen om te kunnen doen, maar ik ben nieuweschierig waar jullie keuze naar uit gaat:)
Zelf denk ik dat ik ergens een kop koffie zou gaan drinken, wijntje of thee kan natuurlijk ook;-)
0
Antwoorden
Aangemaakt
Laatste bericht
Antwoorden
Weergaves
Yoni (36) 15 september 2020
Hoi Eveline! Super leuk topic! We kunnen wel wat inspiratie gebruiken haha.. Ik zou zelf denken aan een high tea of een high wine, wandelen in het bos of strand, ergens lekker lunchen of eten, of gewoon even lekker ergens een kopje koffie of thee! Ik zou wel iets kiezen waarbij je lekker kan kletsen ondertussen! Crea workshop is ook leuk! Of misschien als je een gedeelde hobby hebt, bijvoorbeeld suppen, zou ik dat doen. Of ook leuk als je allebei nog eens zou willen suppen maar allebei nog nooit gedaan, gewoon de stoute schoenen aan trekken en gaan doen! Liefs Yoni
0
Antwoorden
Wendy (34) 14 september 2020
Hi Eveline, ik vind het ook altijd leuk en gezellig om wat te drinken in een leuk tentje. Het wordt nu weer herfst dus lekker uitwaaien aan het strand of een boswandeling ook altijd goed! Bord- en kaartspellen vind ik ook steeds leuker!
0
Antwoorden
Ashly (Goirle) (33) 14 september 2020
Mijn ideëen zijn nu met corona even lastiger.. Maar corona gaat ook voorbij (glas is halfvol :D) - Naar de film - Naar een dansavond bij een dansschool (salsa avonden hebben vaak een intro workshop zodat iedereen de basis wel kent) - Terrasje doen - Wandelen - Skeeleren - Als je met een groepje afspreekt is een spelletjes avond ook heel leuk! (bord- en of kaartspellen) - escaperoom
0
Antwoorden